Rezonans Życia na targach
Art of Healing w Warszawie
(12-13 Październik)

Miejsce wydarzenia

W dniach od 12-13 października 2019 (sobota i niedziela), będziemy wystawcami na targach Art of Healing, które odbędą się w Centrum Praskie Koneser przy Placu Konesera 2 w Warszawie. Wystawiamy się w hali Targi -Laboratorium w strefie HEALING – konsultacje i zabiegów.

Informacje organizacyjne

godziny wykładów, zakres oferowanych usług

Na targach będzie możliwość bezpośredniej rozmowy, duchowych konsultacji, skorzystania z badań na urządzeniach Life Expert Profi i SCIO, zakupu wyrobów ze Znakiem Miłości, książek naszych i Ekspandera, produktów uziemiających oraz olejów AXXA GLOBAL.

Poprowadzimy również dwa wykłady:

 • Sobota godz. 18:00 – Biotechnologie WebWellness dla zdrowia i długowieczności.
 • Niedziela godz. 18:00 – Uzdrawianie Duchowe w praktyce.

Oferowane usługi

pełny zakres

 • Konsultacje duchowe

  czas trwania: 30 minut (koszt 80 PLN)

 • Badania na urządzeniu biorezonansu Life Expert Profi

  Podstawowe

  badanie, omówienie, wysłanie raportu
  czas trwania: 30 minut (koszt 80 PLN)

  Rozszerzone

  badanie, omówienie, test 2-4 suplementów/leków,
  zabieg BRT (10 minut), wysłanie raportu
  czas trwania: 50 minut (koszt 134 PLN)

 • Badania na urządzeniem biofeedbacku i biorezonansu SCIO

  czas trwania: 1 godzina 30 minut (koszt 188 PLN)

Ważna informacja
Wskazane jest wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę.

Nasze wykłady podczas targów

Sobota godz. 18:00

Wykład 1: Biotechnologie WebWellness dla zdrowia i długowieczności

Więcej o wykładzie
System WebWellnes to nowoczesna medycyna bioinformacyjna poparta badaniami prowadzonymi w byłym ZSRR i Rosji. Technologię tą rozwija firma Business Process Technologies ze Szwajcarii. Są to światowej klasy urządzenia, wspierające utrzymanie zdrowia i długowieczności. Pomagają w przywróceniu harmonii działania narządów i ich układów, aury i czakr, Likwidują pasożyty, oczyszczają z toksyn i metali ciężkich. Oferują m.in. ekspresową diagnostykę 47 układów i narządów, elektroakupunkturę, test Volla, VAGAtest, testowanie leków i suplementów. WebWellness to idealne rozwiązania do użytku osobistego, domowego i gabinetowego.

Niedziela godz. 18:00

Wykład 2: Uzdrawianie Duchowe w praktyce

Więcej o wykładzie
Czym jest uzdrawianie? Czym jest duch? Jak uzdrawiać duchowo? Kiedy uzdrawiać duchowo? Jak zostać uzdrowionym? Czemu uzdrawianie duchowe jest czasami natychmiastowe i pełne, a czasami tylko częściowe i trwa latami? Czemu Duch nie uzdrawia wszystkich? Kiedy warto korzystać z uzdrawiania duchowego? Czy mogę być uzdrowicielem? Którego uzdrowiciela wybrać?

W czasie tej prelekcji podzielę się swoimi osobistymi doświadczeniami uzdrowicielskimi. Przekażę proste sposoby uzdrawiania duchowego.

Wykład poprowadzi

Mariusz Brzoskowski

Ratownik Ziemi, uzdrowiciel duchowy; przewodnik dusz; telepata, trener rozwoju osobistego i duchowego; szamanista, naturoterapeuta. Autor wielu artykułów, biuletynów i książek o tematyce duchowej m.in. „Duchowa Arka – Świadoma Telepatia Miłości”, „Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu”. Od piętnastu lat prowadzi grupowe medytacje z przekazu, medytacyjny krąg uzdrawiania oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha.

Certyfikowany specjalista i terapeuta biofeedbacku i biorezonansu. Absolwent AWF-u oraz wielu kursów rozwoju osobistego i duchowego, ceremonii szamańskich, praktyk duchowych różnych tradycji i kultur. Przez wiele lat prowadził swoje firmy handlowe i produkcyjne. Posiada bogate doświadczenie życiowe – trenerskie, nauczycielskie, biznesowe, terapeutyczne i duchowe. Z przestrzeni serca dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, w której działalności udziela się aktywnie do dziś. Zorganizował i przewodził dziesiątkom mistycznych podróży po wszystkich kontynentach Ziemi, realizując misję ratowania, oczyszczania i wzniesienia Matki Ziemi oraz neutralizacji nieharmonijnych działań ludzkości. W swoim życiu realizuje motto „Miłość, Duch, Natura”.

Poznaj wszystkie produkty SCIO™

Zaawansowany technologicznie biofeedback SCIO THETA™

Urządzenie SCIO THETA™ posiada najbardziej zaawansowane podzespoły dostępne na rynku. Dzięki wykorzystaniu krystalicznej płytki urządzenie jest w stanie efektywniej wytworzyć silne biopole do pracy z organizmem człowieka nawet na duże odległości.

Kwantowa medycyna
XXI wieku w SCIO PRO™

Niezwykle zaawansowane urządzenie SCIO PRO™ pozwala nie tylko skutecznie diagnozować potencjalne choroby, ale również posiada ogromną ilość dostępnych terapii.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń

Gdzie jesteśmy
ul. Mariana Hemara 2
05-501 Piaseczno
Zadzwoń do nas
tel: +48 502 523 323
tel: +48 503 169 030
Napisz do nas
biuro@rezonans-zycia.pl
rezonanszycia@gmail.com
Oceń czy treść była dla Ciebie przydatna