Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa SCIO™ w Warszawie (29 Lis – 1 Gru)

Miejsce konferencji

W dniach od 29 października – 1 grudnia 2019 (piątek – niedziela), odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa „OPTYMALIZUJ SWOJE ZDROWIE ZE SCIO™”. w miejscu GOLDEN TULIP WARSAW CENTRE ul. Towarowa 2 , Warszawa

Informacje organizacyjne

godziny wykładów, organizatorzy, tematy szkoleniowe
Kochani! Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ostatni wydłużony weekend Listopada (29.11 – 1.12) w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa organizowana przez SCIO INTERNATIONAL z Rumunii. Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim i tłumaczone na polski. Tematyka szkolenia jest w trakcie przygotowania. Prosimy o przekazanie Waszych oczekiwań co do tematów szkoleniowych do dnia 15.10.2019. Potrzebne jest to do przygotowania konkretnego planu szkoleniowego. GODZINY WYKŁADÓW:
 • 29.11 – rejestracja od godz. 8:00, zajęcia od 9:00 do 18:00 z przerwami kawowymi i obiadową.
 • 30.11 – od 9:00 do 18:00
 • 1.12 – od 9:00 do 16:30
Jak pisze organizator:
Praca zawodowa i najwyższe wykształcenie zaczynają odgrywać znaczącą rolę na światowej arenie. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie wysokiej jakości edukacji dzięki tej konferencji, która zapewnia wgląd w kluczowe kwestie dotyczące korzystania z urządzenia SCIO i jego aplikacji, zapewniając najlepsze wyniki dla uczestników, a także oferuje doskonałą okazję do nauki i wymiany najlepszych praktyk, sieci i eksploracji globalnego partnerstwa i współpracy.

Cena szkolenia

zakres pakietu szkolenia, metody płatności

Opłata rejestracyjna na konferencję obejmuje:

 • wstęp na wszystkie sesje szkoleniowe,
 • certyfikat uczestnictwa,
 • przerwy kawowe,
 • lunch we wszystkie dni konferencji.
* Kolacje w trakcie konferencji nie są wliczona w cenę.

Sposoby płatności:

 • na konto PayPal pod adresem: info@scioqxci.net – dla osób nie potrzebujących faktury, tylko paragon.
 • na konto bankowe SCIO International – dla osób potrzebujących fakturę; najpierw należy przesłać zgłoszenie z podaniem danych do faktury na e-mail: info@scioqxci.net ; w odpowiedzi otrzymacie elektronicznie fakturę z danymi bankowymi do zapłaty.
 • na miejscu tylko gotówką w Euro – niezależnie należy wcześniej przesłać formularz zgłoszeniowy.
Ważna informacja
Potrzebujesz w pomocy w WYSŁANIU ZGŁOSZENIA lub DANYCH DO FAKTURY? Napisz do nas na biuro@rezonans-zycia.pl

Zasady rejestracji

W celu zapewnienia sobie uczestnictwa należy wypełnić formularz rejestracyjny (w załączeniu i przykład poniżej), wysyłając go na e-mail na adres: info@scioqxci.net i biuro@rezonans-zycia.pl
WZÓR FORMULARZA
FIRST NAME / Imię
LAST NAME / Nazwisko
TITLE / Tytuł (Dr., Prof., etc)
DEVICE USED / Pracownik
DEVICE OWNED / Właściciel
HAVE YOU PARTICIPATED AT OTHER BIORESONANCE AND BIOFEEDBACK COURSES? / Czy uczestniczyłeś w innych wykładach w temacie Biorezonansu i Biofeedbacku?
CONTACT / Kontakt
DATE / Data
Mariusz
Brzoskowski
MGR
□ SCIO
□ SCIO
□ TAK Jakie szkoenie: SZKOLENIE NA URZĄDZENIACH WEBWELLNESS, VEGA TEST □ NIE
Tel: +48 503 169 030 E-mail: BIURO@REZONANS-ZYCIA.PL
30-10-2019

Wykładowcy

poznaj wybitnych lekarzy i terapeutów SCIO™
Igor Cetojevic, M.D. (Cypr) – lekarz medycyny i akupunktury, posiadający szerokie doświadczenie w Chińskiej Medycynie Tradycyjnej, jeden z wiodących praktyków i trenerów SCIO™. Iosif Mezei, M.D. (Rumunia) – dyrektor zintegrowanej medycyny bioenergetycznej / biorezonansu z dużym doświadczeniem zawodowym w zakresie biorezonansu, akupunktury, chiroterapii, fitoterapii klinicznej, homeopatii klinicznej i osteopatii. Praktyk SCIO™ od 1997 roku. Irem Senturk, B.E. (Turcja) – jest inżynierem elektronikiem specjalizującym się w urządzeniach medycznych, wieloletnim praktykiem i trenerem SCIO™. Mona Staicu (Włochy) – absolwentka prawa i naukowej naturopatii na U.N.I.P.S.I. Torino, konsultant w ziołolecznictwie, naturopatii, żywieniu i biofeedbacku.

Czy zabrać ze sobą SCIO™?

informacje dodatkowe
Szkolenie odbędzie się w języku angielskim (również na angielskiej wersji językowej urządzenia). Uważamy, że dla osób nieznających języka angielskiego nie ma potrzeby przywożenia zestawu SCIO™. Lepiej skoncentrować się na zrozumieniu, robieniu notatek i zdjęć. Uzgodniliśmy, że dla uczestników konferencji nagrania ze szkolenia będą udostępnione bezpłatnie na naszej platformie VOD. Jeżeli jednak będziesz chciał przywieźć SCIO™, to nie ma potrzeby zabierania elektrod, chyba że będziesz chciał używać SCIO™ poza czasem konferencyjnym.

Lokalizacja i parking

wskazówki dojazdu
Konferencja odbędzie się w GOLDEN TULIP WARSAW CENTRE **** położonym w centrum Warszawy przy ul.Towarowa 2 WWW hotelu: www.warsaw-centre.goldentulip.com Kompleks hotelowy Golden Tulip znajduje się w niedalekiej odległości od Dworca Centralnego PKP w Warszawie. Można podejść lub podjechać jeden przystanek tramwajem. Dla osób przyjeżdżających samochodami istnieje możliwość skorzystania z parkingu w podziemiach hotelu za cenę 40 zł/dobę. Wokół obiektu, są tylko płatne miejsca parkingowe.

Nocleg

polecane hotele
Uczestnicy załatwiają sobie nocleg samodzielnie. Dla uczestników konferencji wynegocjowaliśmy ceny specjalne na nocleg wraz ze śniadaniem w dwóch hotelach przynależnych do kompleksu Golden Tulip Warsaw Centrum – w hotelu Premiere Class* i Campanile*** (pod tym samym adresem). Podane są dwie ceny – za noc z 28/29.11. (droższe) i od 29.11. do 1.12.2019 roku. Rezerwację należy składać najlepiej pisemnie na podane poniżej e-maile lub telefonicznie. Bezwzględnie należy podać hasło „SCIO” lub „konferencja SCIO”, aby uzyskać korzystniejsze ceny. Można również zaznaczyć opcję, że wyraża się zgodę na dołączenie drugiego uczestnika do pokoju. Wtedy cena będzie liczona jak za pokój dwuosobowy po połowie. Sugerujemy dokonać rezerwacji jak najszybciej, ponieważ uzgodniliśmy tylko ceny, które obowiązują do 31.10 i nie rezerwowaliśmy określonej ilości pokoi. W piątek szkolenie zacznie się najprawdopodobniej już w godzinach porannych, więc warto przyjechać w czwartek, aby być wypoczętym.

CENY POKOI W HOTELU PREMIERE CLASSE *

Małe pokoje, bez mini baru i TV, własna łazienka (WC + wanna z prysznicem). Kontakt do rezerwacji w Hotelu Premiere Classe* e-mail: res.warsaw@premiereclasse.com tel.: +48 22 624 08 00
28/29.11.2019
 • Pokój jednoosobowy- 290 PLN brutto/ doba
 • Pokój dwuosobowy- 310 PLN brutto/ doba
* Cena zawiera śniadanie bufetowe w restauracji hotelowej.
29.11 – 01.12.2019
 • Pokój jednoosobowy – 170 PLN brutto/doba
 • Pokój dwuosobowy – 190 PLN brutto/doba
* Cena zawiera śniadanie bufetowe w restauracji hotelowej.

CENY POKOI W HOTELU CAMPANILE ***

Średniej wielkości pokoje, mini bar, TV, własna toaleta (WC + wanna z prysznicem). Kontakt do rezerwacji indywidualnej Hotelu Campanile***- e-mail: res.warsaw@campanile.com tel.: +48 223 072 337
28/29.11.2019
 • Pokój jednoosobowy- 315 PLN brutto/ doba
 • Pokój dwuosobowy- 350 PLN brutto/ doba
* Cena zawiera śniadanie bufetowe w restauracji hotelowej.
29.11 – 01.12.2019
 • Pokój jednoosobowy – 215 PLN brutto/doba
 • Pokój dwuosobowy – 250 PLN brutto/doba
* Cena zawiera śniadanie bufetowe w Restauracji The Loft.
Zasady rezerwacji
 • możliwość rezerwacji pokoi jest zależna od dostępności, rezerwacja bez blokady pokoi;
 • powyższe ceny obowiązują do 31.10.2019. W przypadku rezerwacji noclegów po wskazanym terminie obowiązywać będzie cena dnia, pokoje potwierdzane zgodnie z dostępnością;
 • wymagana przedpłata lub gwarancja kartą (w przypadku płatności na miejscu) do 31.10.2019;
 • rezerwacje dokonywane bezpośrednio w dziale rezerwacji na hasło „SCIO”, „konferencja SCIO” ;
 • po dokonaniu płatności nie ma możliwości bezkosztowej anulacji rezerwacji;
 • rezerwacja bezzwrotna w przypadku rezygnacji z przyjazdu;
 • rezerwacje należy dokonywać pisemnie na e-maile:. a) Kontakt do rezerwacji indywidualnej Hotelu Premiere Classe * res.warsaw@premiereclasse.com b) Kontakt do rezerwacji indywidualnej Hotelu Campanile*** res.warsaw@campanile.com

Poznaj wszystkie produkty SCIO™

Zaawansowany technologicznie biofeedback SCIO THETA™

Urządzenie SCIO THETA™ posiada najbardziej zaawansowane podzespoły dostępne na rynku. Dzięki wykorzystaniu krystalicznej płytki urządzenie jest w stanie efektywniej wytworzyć silne biopole do pracy z organizmem człowieka nawet na duże odległości.

Kwantowa medycyna XXI wieku w SCIO PRO™

Niezwykle zaawansowane urządzenie SCIO PRO™ pozwala nie tylko skutecznie diagnozować potencjalne choroby, ale również posiada ogromną ilość dostępnych terapii.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń

Gdzie jesteśmy
ul. Mariana Hemara 2 05-501 Piaseczno
Zadzwoń do nas
tel: +48 502 523 323 tel: +48 503 169 030
Napisz do nas
biuro@rezonans-zycia.pl rezonanszycia@gmail.com
Oceń czy treść była dla Ciebie przydatna