Co to jest Biorezonans?

KATEGORIA: WIDEO, ARTYKUŁ

Biorezonans stanowi jedną z technik zaliczanych do szerokiego grona terapii naturalnych. Jest to technika zupełnie bezbolesna i przede wszystkim bezpieczna, która w dodatku oferuje wysoki poziom skuteczności terapeutycznej przy danym schorzeniu.

Co to jest biorezonans?

podstawowa wiedza

Technika biorezonansu opiera się przede wszystkim o zjawisko generowania fal elektromagnetycznych przez wszystkie żywe organizmy, w tym mikroorganizmy obecne w organizmie każdego człowieka, takie jak przede wszystkim bakterie i wirusy, ale też grzyby, pierwotniaki i pasożyty. Drobnoustroje te, samą swoją obecnością lub poprzez wytwarzanie toksyn mogą bezpośrednio szkodzić człowiekowi i wywoływać wszelkiego rodzaju choroby. Poprzez odpowiednie oddziaływanie falami elektromagnetycznymi, możliwe jest ich efektywne zwalczanie w organizmie.

Działanie biorezonansu w praktyce

warto wiedzieć

Badania naukowe skupione na rozpoznawaniu patogenów w organizmie człowieka były w stanie ustalić, jakie są częstotliwości fal elektromagnetycznych różnego rodzaju organizmów zamieszkujących nasze ciała. Okazało się, że generowane przez nie fale cechują się częstotliwością niższą o kilka rzędów wielkości od częstotliwości generowanych przez tkanki człowieka.

Dla patogenów jest to zwykle od kilku do kilkuset Herców, a komórki ludzkie mają częstotliwości nawet na poziomie 10 000 000 herców. Daje to specjalistom możliwość oddziaływania tylko na te struktury, na które chcą oddziaływać. Bez ingerowania w pozostałe tkanki. Zatem co to jest biorezonans?

Biorezonans wykorzystuje zjawisko rezonansu, czyli powiększania drgań poprzez oddziaływaniu na nie poprzez odpowiednie bodźce. Silniejsze drgania powodują, że błony komórkowe patogenów stają się niestabilne, gorzej pełnią swoje funkcje, a czasami są po prostu niszczone. Tak uszkodzone patogeny są łatwiejsze do pokonania lub po prostu wydalenia z organizmu.

Bez żadnego negatywnego wpływu na organizm człowieka można pozbywać się nawet pasożytów z układu pokarmowego, co przy użyciu klasycznych rozwiązań medycyny jest jednoznaczne ze zniszczeniem flory bakteryjnej żołądka i jelit. Biorezonans pozwala uniknąć takich efektów ubocznych.

Uderzenie w przyczynę chorób

zwalczanie chorób od wewnątrz

Organizm ludzki jest w stanie regulować się sam, jeśli nic mu nie przeszkadza. Dlatego biorezonans skupia się na zwalczaniu czynników szkodliwych, a nie na konkretnych schorzeniach. Wyeliminowanie patogenów prowadzących do powstania zaburzeń sprawia, że organizm w naturalny sposób wraca do właściwego rytmu i to, co wyglądało na chorobę, przestaje nam doskwierać.

Ogromne znaczenie ma też to, że biorezonans w żaden sposób nie blokuje możliwości prowadzenia innych terapii, zwłaszcza stosowania klasycznych zabiegów medycznych i farmakologii, które maja na celu natychmiastową ingerencję w proces chorobowy, zanim organizm będzie w stanie się samodzielnie zregenerować.

Zalecenia przed terapią

o czym warto wiedzieć

Biorezonans najlepiej sprawdza się w przypadku:

  • Usuwania wirusów, bakterii, pleśni i grzybów
  • Eliminowania toksyn z organizmu;
  • Wzmacniania układu odpornościowego.

Przeciwwskazania

warto wziąć je pod uwagę

Biorezonans to metoda bezpieczna, która nie korzysta ze szkodliwych czynników. Nie powinny jej stosować osoby z rozrusznikiem serca, kobiety w ciąży oraz osoby z zaburzeniami psychicznymi i epilepsji. W przypadku innych poważnych schorzeń należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym terapię.

Poznaj wszystkie produkty SCIO™

Zaawansowany technologicznie biofeedback SCIO THETA™

Urządzenie SCIO THETA™ posiada najbardziej zaawansowane podzespoły dostępne na rynku. Dzięki wykorzystaniu krystalicznej płytki urządzenie jest w stanie efektywniej wytworzyć silne biopole do pracy z organizmem człowieka nawet na duże odległości.

Kwantowa medycyna
XXI wieku w SCIO PRO™

Niezwykle zaawansowane urządzenie SCIO PRO™ pozwala nie tylko skutecznie diagnozować potencjalne choroby, ale również posiada ogromną ilość dostępnych terapii.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń

Gdzie jesteśmy
ul. Mariana Hemara 2
05-500 Piaseczno
Zadzwoń do nas
tel: +48 502 523 323
tel: +48 503 169 030
Napisz do nas
biuro@rezonans-zycia.pl
rezonanszycia@gmail.com
Oceń czy treść była dla Ciebie przydatna