Rozwijamy kanał Rezonans Życia na YouTube

Jeśli uznasz nasze filmy za ciekawe, to udostępnij je, daj lajka i zasubskrybuj kanał. Dzięki!

Kanał rozwijamy od niedawna. Dopiero się rozkręcamy, bo chcemy dzielić się naszą wiedzą i 20-letnim doświadczeniem terapeutycznym. Tematyka, którą poruszamy na kanale, to sprawy związane z ogólnym dobrostanem, zdrowiem, witalnością, odpornością, długowiecznością, jak też możliwością nowoczesnego inwestowania finansowego.

Na chwilę obecną nasze playlisty to

Biorezonans WebWellness

Od 2018 roku używamy osobiście, jak i w praktyce terapeutycznej. System WebWellness to nowoczesne  biotechnologie do użytku domowego i gabinetowego w przystępnej cenie.  Dystrybucja oparta jest na systemie sprzedaży bezpośredniej, więc poza wsparciem organizmu, można korzystać z atrakcyjnych prowizji za polecanie produktów.

Biofeedback SCIO

Od 2014 roku jesteśmy dystrybutorem urządzeń SCIO w Polsce. SCIO to prawdziwa, kwantowa medycyna energetyczna łącząca w sobie biofeedback i biorezonans z mega holistycznym oprogramowaniem. W dodatku bardzo uduchowionym.  SCIO zostało stworzone dla prawdziwych i dociekliwych terapeutów!

Biorezonans – Czym jest? Za i przeciw

Wprowadzenie w tematykę biorezonansu, jego możliwości i ograniczeń. Żywe relacje osób stosujących biorezonans. Wskazówki jak przygotować się badani i terapii biorezonansowych.

Kryptowaluta VIP COIN

Nowoczesna kryptowluta, wprowadzona na giełdy w 2020 roku przez producenta biorezonansu WebWellness, firmę Bizness Process Technologies. Główne cechy tej e-waluty to bezpieczeństwo i przejrzystość systemu. VIP COIN jest realnie zabezpieczony złotem. Tokeny VIP COIN co miesiąc drożeją o 10%, gdyż ich liczba z każdym miesiącem maleje. Wiedz, że osoby które zainwestowały w 2010 roku 25 zł. w Bitcoin zostały już po 7 lat milionerami. A 100 dolarów zainwestowane w Bitcoin w 2010 roku warte jest dzisiaj … wow … 66.000.000 USD (sześćdziesiąt sześć milionów dolarów). VIP COIN dopiero startuje. To najlepsza szansa na zainwestowaniem drobnej kwoty na poczet wolności finansowej w przyszłości.

Jeśli uznasz nasze filmy za ciekawe, to udostępnij je, daj lajka i zasubskrybuj nasz kanał YouTube. Dzięki!