III konferencja szkoleniowa dla zaawansowanych w Warszawie
(28-29 września)

Szkolenie zaawansowane

Wszystkich chętnych do podnoszenia kwalifikacji w obsłudze urządzeń SCIO zapraszamy na szkolenie dla zaawansowanych, które odbędzie się w Warszawie w dniach 28-29 września 2019 (sobota – niedziela) w Central Tower, Aleje Jerozolimskie 81, piętro 15, sala nr 2.

Informacje organizacyjne

dojazd, rejestracja i czas szkolenia

Konferencja odbędzie się w budynku Central Tower w bezpośredniej bliskości Dworca Centralnego, więc śmiało można przyjechać pociągiem. Uzgadniamy też możliwość skorzystania w dobrej cenie z Hotelu Campaniale, który znajduje się naprzeciwko.

Rejestrację uczestników zaczynamy 28 września od godziny 9:00, a szkolenie potrwa od 10:00 do 18:00 (z przerwami na kawę i obiad).
W niedzielę 29 września szkolenie rozpoczniemy o godzinie 9.00, a skończymy o 16.00 (tylko przerwy kawowe).

Zachęcamy do przyjazdu dzień wcześniej, aby być odpowiednio wypoczętym i maksymalnie skorzystać z szkolenia. Gdybyś jednak przyjeżdżał po godzinie rozpoczęcia szkolenia, to przed wejściem na salę zdejmij ubranie wierzchnie i przygotuj się do uczestniczenia, tak aby bez większego zakłócenia brać udział w szkoleniu.

Poznaj wszystkie produkty SCIO™

Zaawansowany technologicznie biofeedback SCIO THETA™

Urządzenie SCIO THETA™ posiada najbardziej zaawansowane podzespoły dostępne na rynku. Dzięki wykorzystaniu krystalicznej płytki urządzenie jest w stanie efektywniej wytworzyć silne biopole do pracy z organizmem człowieka nawet na duże odległości.

Kwantowa medycyna
XXI wieku w SCIO PRO™

Niezwykle zaawansowane urządzenie SCIO PRO™ pozwala nie tylko skutecznie diagnozować potencjalne choroby, ale również posiada ogromną ilość dostępnych terapii.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń

Gdzie jesteśmy
ul. Mariana Hemara 2
05-501 Piaseczno
Zadzwoń do nas
tel: +48 502 523 323
tel: +48 503 169 030
Napisz do nas
biuro@rezonans-zycia.pl
rezonanszycia@gmail.com
Oceń czy treść była dla Ciebie przydatna