Prezentacja SCIO™

Odkryj innowacyjną technologię uzdrawiania XXI wieku.
Przyjdź na bezpłatną prezentację na żywo i przekonaj się sam.
Odkryj innowacyjną technologię uzdrawiania XXI wieku.
Przyjdź na bezpłatną prezentację na żywo i przekonaj się sam.

Poznaj najbardziej zaawansowaną technologię biofeedbacku SCIO™

Odkryj urządzenie, z jakich korzystają już od ponad 30 lat lekarze, terapeuci oraz gabinety na całym świecie. Dzięki niezwykle skutecznej technologii SCIO™ osoba poddana diagnozie w ciągu 4 minut otrzymuje, aż 11 000 wyników całkowicie bezboleśnie i nieinwazyjnie. Dodatkowo w ramach pracy z klientem, urządzenie oferuje, ponad 2400 różnych terapii.
Gdańsk
dokładne miejsce wkrótce
Godzina
dokładna godzina wkrótce

Czym właściwie jest SCIO™ ?

SCIO (ang. The Scientific Consciousness Interface Operations System; łac. Wiem) jest automatycznym, sterowanym przez komputer, nieinwazyjnym urządzeniem terapeutycznym, które łączy pola biorezonansu i biofeedbacku w celu analizy ciała i równoważenia energetycznego. Jest to system zarządzania stresem, który określa reakcje elektrofizjologiczne i wzorce poprzez “oprzyrządowanie” elektromagnetycznych elektrod połączonych z głową, kostkami nóg i nadgarstkami. Reakcje te są następnie katalogowane, tabelaryzowane i dopasowane do danego człowieka.

Koncepcja SCIO™
powstawała w NASA dla
uzdrawiania astronautów w kosmosie

Aktualna wersja SCIO PRO™ i SCIO THETA™ to kolejna generacja urządzeń biofeedbacku i biorezonansu, którego prototyp był opracowywany w latach 80-tych XX wieku m.in. na rzecz Narodowej Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej NASA.

SCIO™ to prekursor i lider profesjonalnego biofeedbacku.

Jak twierdzi producent: „SCIO™ oferuje bezdyskusyjnie największy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. Tym samym SCIO™ to najbardziej zaawansowane urządzenie dostępne na rynku„.

Jak SCIO™ działa w praktyce?

Urządzenie SCIO™ wykorzystuje potencjał biofeedbacku. Składa się z cyfrowej skrzynki interfejsowej, która podłączona jest do komputera oraz elektrod połączonych z nadgarstkami, kostkami nóg i 8 elektrodami na czole osoby skanowanej (co daje 12 przezskórnych punktów, gdzie impregnowane węglem gumowe i skórzane elektrody mają kontakt z ciałem).

SCIO™ mierzy elektryczność ciała w 12 punktach, aby uzyskać geograficzne wielkości EEG, EMG, ECG i GSR. Może on uzyskać ogólne miary profilu stabilności ładunków, jak również indeks reakcji TVEP. Profile niewłaściwe (odbiegające od normy) mogą zostać skorygowane poprzez użycie stymulacji mikroprądami. Oprogramowanie jest ukierunkowane na skupienie się na elektryczności ciała pacjenta, aby zredukować elektrostres i dostarczyć informacji odnośnie aktualnego stanu zdrowia.

„To najbardziej zaawansowane urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z dostępnych na rynku.”

Bardzo szeroki zakres oprogramowania SCIO™ umożliwia pracę na tym urządzeniu praktycznie każdemu, kto zajmuje się badaniem i leczeniem istot żywych oraz zainteresowany jest osobistym i rodzinnym dobrostanem. Praca na urządzeniu SCIO™ to niekończące się doświadczenia, nauka, rozwój, poszerzanie horyzontów oraz odkrywanie widzialnego i niewidzialnego.

„W chwili obecnej na SCIO™ pracuje blisko 40 000 osób, w tym około 20 000 lekarzy i terapeutów na całym świecie. Drugie tyle jest używanych w rodzinach.”

Miliony zabiegów i badań
SCIO™ każdego roku

Szacunkowo wykonywanych jest conajmniej
1,8 mln zabiegów i badań miesięcznie. Daje to rocznie imponującą ilość ponad 20 mln wykonanych zabiegów i badań na urządzeniach SCIO™.
Gdańsk
dokładne miejsce wkrótce
Godzina
dokładna godzina wkrótce

BEZPŁATNE wykłady stacjonarne

* Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja
Zapraszamy na wykłady otwarte o niezwykłym urządzeniu, jakim jest SCIO™. Zaprezentujemy historię, podstawy naukowe oraz obecne zasady jego działania. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia. SCIO™ ma zastosowania nie tylko w przypadku ludzi, ale także zwierząt, przyrody i wody.

Przedstawimy zasady dystrybucji i szkolenia SCIO™ w Polsce. Urządzenie to oferuje bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej.

Poznaj opinie klientów

Od lat choruję na Hasimoto, mam guzki w tarczycy oraz problemy z oczami (krótkowidz z początkiem katarakty). Po kilku zabiegach SCIO™ (1-2 razy w miesiącu) zauważyłam, że zmniejszył się ucisk na tarczycy, czułam się bardziej spokojna i miałam lepszy sen. Korzystam z zabiegów już ponad 6 miesięcy i mogę stwierdzić, że poprawiły się badania hormonalne, lekarz zmniejszył dawkę leków, a przede wszystkim poprawił się stan oczu. Często miałam objaw rozdwojenia widzenia – po zabiegach ten objaw ustąpił i na razie nie powraca. Ogólnie czuję też znaczny wzrost sił witalnych.

OLGA (WIEK 60+)

Miałam problemy z trawieniem, jelitami, grzybem Candida. Po zastosowaniu zabiegów SCIO™ polepszyło mi się trawienie i wypróźnianie. Zauważyłem, że jem mniej słodyczy i ogólnie czuję się młodszy, lżejszy.

ANDRZEJ (WIEK 40+)

Niespodziewanie pojawiło się u mnie zgrubienie z prawej strony szczęki. Lekarz stwierdził, że jest to powiększony węzeł limfatyczny i należy poczekać, ewentualnie wziąć antybiotyk, jeżeli pojawi się stan zapalny. Po jednym zabiegu SCIO™, co najciekawsze już w trakcie zabiegu, guz wielkości dużego orzecha włoskiego zaczął maleć. Po kilku godzinach po zabiegu guz całkowicie zniknął i już więcej się nie pojawił. Dzięki dodatkowej diagnozie urządzeniem SCIO™ poszukując przyczyny tego stanu, dowiedziałam się, że guz był powiązany ze stanem zapalnym jednego z zębów. Kiedy poszłam z tą informacją do dentysty, lekarz był zdumiony, skąd tak wcześnie wiedziałam, że zaczął się stan zapalny. W ten sposób udało mi się szybko zażegnać kolejnych komplikacji i stosowania jakichkolwiek antybiotyków.

TERESA (WIEK 50+)

Miałem dwa urazy kręgosłupa, uprawiając wioślarstwo w 1968 roku i w 1976 roku. Cierpiałem na bóle krzyża przez 41 lat do 2009 roku, kiedy SCIO™ wyleczyło mnie podczas zaledwie 3 sesji.

TADEUSZ (WIEK 60+)

Ilość miejsc ograniczona — wskazane wcześniejsze zapisy telefoniczne, SMS-em lub za pomocą formularza

Jeżeli zdecydujesz się w ostatniej chwili zadzwoń i zapytaj czy są wolne miejsca.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem

+ 48 503 169 030
+48 502 523 323

Godziny pracy biura Rezonans Życia

od poniedziałku do piątku
10:00 – 17:00

Zarezerwuj miejsce na prezentacji

Termin i miejsce prezentacji

Dla kogo jest urządzenie SCIO™ ?

  • lekarze, stomatolodzy, personel medyczny
  • salony kosmetyczne
  • salony odnowy biologicznej
  • terapeutów, psychologów
  • uzdrowiciele, homeopaci, naturoterapeuci
  • weterynarze
  • sportowcy, trenerzy sportowi
  • uczniowie, studenci, nauczyciele, dzieci – specjalne programy superlearning (super nauka)
  • całej rodziny – Home Using Panel (bardzo prosta obsługa)
  • osoby zestresowane, przemęczone, potrzebujące błyskawicznego relaksu i regeneracji sił życiowych

Zaawansowany technologicznie biofeedback SCIO THETA™

Urządzenie SCIO THETA™ posiada najbardziej zaawansowane podzespoły dostępne na rynku. Dzięki wykorzystaniu krystalicznej płytki urządzenie jest w stanie efektywniej wytworzyć silne biopole do pracy z organizmem człowieka nawet na duże odległości.

Kwantowa medycyna
XXI wieku w SCIO PRO™

Niezwykle zaawansowane urządzenie SCIO PRO™ pozwala nie tylko skutecznie diagnozować potencjalne choroby, ale również posiada ogromną ilość dostępnych terapii.