Powłoczka uziemiająca
na poduszkę

Rewelacyjne rozwiązanie biernego uziemiania się
podczas snu i odpoczynku
Rewelacyjne rozwiązanie biernego uziemiania się
podczas snu i odpoczynku

Powłoczka uziemiająca
na poduszkę

Rewelacyjne rozwiązanie biernego uziemiania się podczas snu i odpoczynku – powłoczka uziemiająca na poduszkę 50×80 cm. Mogą je używać dzieci, dorośli i osoby starsze. Pozytywny wpływ uziemiania jest dla wszystkich. Także dla psów i kotów. Efekt uziemienia otrzymuje się z wplecenia około 0,5 do 1 km srebrnych nici w materiał i połączenia ich poprzez kabel z ziemią lub kablem z specjalną wtyczką uziemiającą z rzeczywiście uziemionym gnizdem elektrycznym.

Wskazówki i rady dotyczące
użytkowania poszewki uziemiającej

Powłoczka uziemiającą można stosować do poduszek różnych rozmiarów, nie większych jednak jak 50 x 80 cm.
Włóż poduszkę w powłoczkę. Połącz kabel uziemiający z poduszką i wtyczką uziemiającą.

Odkrycie współczesnej biomedycy

Współczesna biomedycyna odkryła, że ​​wiele chorób, proces starzenia się, są związane m.in. z stanami zapalnymi i stresem oksydacyjnym. Badania ujawniły, że bezpośredni kontakt z powierzchnią ziemi generuje rodzaj odżywiania elektrycznego, o zaskakująco silnych i szybkich działaniach przeciwzapalnych i przeciwutleniających.

Ziemia jest wielkim zbiornikiem swobodnych elektronów o ujemnym ładunku elektrycznym. Dobre funkcjonowanie naszego ciała jest od nich uzależnione. Dlaczego lepiej czujemy się latem, na urlopie? Bo poza odpoczynkiem obcujemy z ziemią, wodą i powietrzem pełnym ujemnych ładunków elektrycznych. Dlaczego tak lubimy wdychać powietrze po burzy? Bo jest bardzo ujemnie zjonizowane.

Niestety, słabo wietrzone pomieszczenia, obuwie o podeszwach z gumy bądź z tworzyw sztucznych, izolowane od ziemi łóżka i kanapy pozbawiają nas naturalnego elektrycznego kontaktu z Ziemią. Do tego dochodzi stres elektromagnetyczny z komputerów, tel. komórkowych, WiFi. To wszystko zakłóca subtelne elektryczne oddziaływania w organizmie na poziomie komórkowym. Występuje stała przewaga jonów dodatnich nad ujemnymi i wolne rodniki, patogeny mogą się swobodnie rozmnażać, pogarszając stan naszego zdrowia. Jak temu zapobiec? UZIEMNIJ SIĘ!

WSPANIAŁY EFEKT UZIEMIENIA

Otrzymuje się z wplecenia około 0,5 do 1 km srebrnych nici w materiał i połączenia ich poprzez kabel z ziemią lub wyzerowaną wtyczką elektryczną. Można, więc je używać nawet w blokach i samochodach. Produkty są w pełni bezpieczne, bo nie mają żadnego kontaktu z elektrycznością. Do uziemienia poprzez wtyczkę elektryczną, stosowany jest specjalny adapter, który posiada styk tylko z kablem uziemiającym gniazdo. Do uziemienia bezpośrednio w ziemi stosowany jest kabel z prętem metalowym.

„Produkty uziemiające umożliwiają kontakt z Ziemią w zamkniętej przestrzeni, przy niekorzystnej aurze pogodowej, w dzień i w nocy, w trakcie spania, odpoczywania i pracy. Są odpowiednie dla ludzi i zwierząt.”

Naukowo udowodniono, że systematyczne uziemianie to:

 • Sprawniejszy układ odpornościowy
 • Lepsze trawienie
 • Głębszy, regeneracyjny sen
 • Szybsze gojenie się ran
 • Wyrównanie ciśnienia krwi
 • Poprawa krążenia krwi
 • Redukcja bólu głowy
 • Zwiększenie poziom energii
 • Harmonizacja rytmów biologicznych
 • Poprawa skurczy menstruacyjnych
 • Redukcja stanów zapalnych
 • Zmniejszenie stres i niepokoju
 • Niwelacja jet lag
 • Ochrona przed elektrosmogiem
Więcej faktów, ciekawostek, dowodów naukowych na połączenie się z gruntem, uziemieniem znajdziesz w książce „Jak czerpać zdrową energię z Ziemi – UZIEMIENIE”.

Śpij i odpoczywaj na uziemiającym półprześcieradle.
Obudzić się świeży i wypoczęty

Prześcieradła, półprześcieradła i poduszki uziemiające wykonane są z ekologicznej bawełny w kolorze delikatnego ecru (97% bawełny, 3% srebrne nici). Wszystkie dodatki: kable, wtyczki, adaptery wykonane są bardzo estetycznie i trwale. Dostępne są różne rozmiary i możliwości przyłączeniowe. Można kupić gotowe zestawy, jak też samodzielnie dokonać odpowiedniego wyboru.

Dostępne rozmiary poduszek

 • 50 x 80 cm
 • PRZYKŁADOWE ZESTAWY

  Samą powłoczkę uziemiającą
  (do dalszego dowolnego samodzielnego skomponowania zestawu)
  Zestaw powłoczka + kabel 3m.
  (wariant dla powiększenia zestawu prześcieradła uziemiającego z pełnym osprzętem o powłoczkę;
  wtyczka do gniazda ma 2 gniazda, więc nie trzeba jej dokupować).
  Zestaw powłoczka +kabel 3m. + rozdzielacz 2 do 1
  (wariant idealny dla rozwiązania 2 x powłoczka
  + prześcieradło z osprzętem lub powłoczka
  + prześcieradło + mata w jednym pokoju)
  Zestaw powłoczka + kabel 3 m. + wtyczka do gniazdka
  (wariant przy użytkowaniu samej tylko powłoczki w blokach).
  Zestaw powłoczka + kabel 12 m z drutem do ziemi
  (wariant przy użytkowaniu samej tylko powłoczki w domach,
  mieszkaniach, gdzie możemy wprowadzić uziemienie bezpośrednio do ziemi).

  EFEKTY UZIEMIENIA

  Otrzymuje się ze wplecenia około 0,5 do 1 km srebrnych nici w materiał i połączenia ich poprzez kabel z ziemią lub wyzerowaną wtyczką elektryczną. Można, więc je używać nawet w blokach i samochodach. Produkty są w pełni bezpieczne, bo nie mają żadnego kontaktu z elektrycznością. Do uziemienia poprzez wtyczkę elektryczną, stosowany jest specjalny adapter, który posiada styk tylko z kablem uziemiającym gniazdo. Do uziemienia bezpośrednio w ziemi stosowany jest kabel z prętem metalowym.

  WTYCZKI UZIEMIAJĄCE
  DO GNIAZDEK ELEKTRYCZNYCH

  Posiadają dwa gniazda. Do jednej wtyczki można podłączyć bezpośrednio dwa produkty np. półprześcieradło + powłoczka lub półprześcieradło + mata itd.

  Wskazówki dotyczące prania i pielęgnacji
  prześcieradeł i poduszek uziemiających:

  Prześcieradła, poduszki uziemiające należy utrzymywać w czystości, tak jak zwyczajną pościel. Pranie nie uszkodzi srebrnych nici przy zachowaniu poniższych zasad. Pranie jest niezbędnie potrzebne dla zachowania dobrej przewodności produktów. Pranie usuwa ślady potu, naturalnego łoju wydzielanego przez skórę oraz inne zabrudzenia typu środki kosmetyczne, kremy, maści itp.

  Kiedy i jak należy prać produkty uziemiające:

 • Prać raz na tydzień lub dwa, w zależności od intensywności użytkowania i stopnia zabrudzenia.
 • Prać ręcznie lub w pralce w ciepłej wodzie o max. temperaturze 40°C.
 • Do prania używać tylko płynnych środków do prania (bez wybielaczy, zmiękczaczy, olejków).
 • Suszyć rozwieszone bądź w suszarce w niskiej temperaturze do 65°C.
 • W razie potrzeby może być prasowane w niskiej temperaturze np. ustawione na „syntetyki”.
 • Czego NIE WOLNO robić:

 • Nie używać wybielaczy z dodatkiem chloru.
 • Nie używać zmiękczaczy do tkanin.
 • Nie używać wybielających detergentów, oksydetergentów z dodatkiem olejków (lawenda, kokos itp.).
 • Nie używać w suszarce zmiękczaczy do tkanin.
 • Nie prać na sucho.
 • Nie prać chemicznie.
 • Nie używać przez godzinę po nałożeniu kremu, maści czy olejku na ciało.

  Środki wybielające, zmiękczające mogą powodować przyspieszone zużycie produktów.
 • „Produkty uziemiające umożliwiają uzdrawiający kontakt z ziemią w zamkniętej przestrzeni, przy niekorzystnej aurze pogodowej, w dzień i w nocy, w trakcie spania, odpoczywania i pracy. Są odpowiednie dla ludzi i zwierząt.”

  Poznaj wszystkie
  produkty uziemiające

  Mata do jogi i ćwiczeń

  Teraz możesz ćwiczyć w domu, na sali gimnastycznej, w siłowni będąc cały czas uziemiony. Zwykłe karimaty, maty do jogi nie dadzą Ci takiego komfortu i komplementarnej dbałości o zdrowie i dobrostan.

  Półprześcieradło
  uziemiające

  Półprześcieradła to ekonomiczne i efektywne rozwiązanie uziemiania się podczas snu i odpoczynku. Półprześcieradło uziemiające kładziemy na zwykłe prześcieradło. Najczęściej układa się je w poprzek łóżka w dolnej jego części.

  Prześcieradło
  uziemiające

  Praktyczne i efektywne rozwiązanie biernego uziemiania się podczas snu i odpoczynku. Prześcieradło uziemiające wykonane z ekologicznej bawełny w kolorze delikatnego ecru (97% bawełny, 3% srebrne nici).

  Koc uziemiający

  Wykonany z miękkiego, puszystego materiału. Część wierzchnia to gruba, przyjemna w bawełna ze srebrnymi nićmi. Trzymając na niej dłonie, uziemiasz się. Wierzchnią stroną możesz też położyć bezpośrednio na gołe ciało. Od spodu koc ocieplony jest polarem, pokrytym aksamitnym materiałem.

  Mata uziemiająca

  Mata uziemiająca to doskonałe rozwiązanie do uziemiania się podczas pracy, odpoczynku, oglądania TV, masażu. Szczególnie tam, gdzie występuje elektrosmog. Maty uziemiające są idealne jako duże podkładki na blat biurka i pod biurkiem, na podłogę przy stole, fotelu, na stół do masażu, legowisko dla zwierząt.
  Oceń czy treść była dla Ciebie przydatna