Mata do jogi i ćwiczeń

Rewelacyjne rozwiązanie biernego uziemiania się
podczas snu i odpoczynku
Rewelacyjne rozwiązanie biernego uziemiania się
podczas snu i odpoczynku

Mata do jogi i ćwiczeń

Podaruj sobie coś wyjątkowego! Nasza MATA DO JOGI sprawia, że joga staje się holistycznym doświadczeniem! Teraz możesz ćwiczyć w domu, na sali gimnastycznej, w siłowni będąc cały czas uziemiony. Zwykłe karimaty, maty do jogi nie dadzą Ci takiego komfortu i komplementarnej dbałości o zdrowie i dobrostan. CIESZ SIĘ ĆWICZENIAMI W POŁĄCZENIU Z MATKĄ ZIEMIĄ!

Wskazówki i rady dotyczące
użytkowania poszewki uziemiającej

Powłoczka uziemiającą można stosować do poduszek różnych rozmiarów, nie większych jednak jak 50 x 80 cm.
Włóż poduszkę w powłoczkę. Połącz kabel uziemiający z poduszką i wtyczką uziemiającą.

Odkrycie współczesnej biomedycy

Współczesna biomedycyna odkryła, że ​​wiele chorób, proces starzenia się, są związane m.in. z stanami zapalnymi i stresem oksydacyjnym. Badania ujawniły, że bezpośredni kontakt z powierzchnią ziemi generuje rodzaj odżywiania elektrycznego, o zaskakująco silnych i szybkich działaniach przeciwzapalnych i przeciwutleniających.

Ziemia jest wielkim zbiornikiem swobodnych elektronów o ujemnym ładunku elektrycznym. Dobre funkcjonowanie naszego ciała jest od nich uzależnione. Dlaczego lepiej czujemy się latem, na urlopie? Bo poza odpoczynkiem obcujemy z ziemią, wodą i powietrzem pełnym ujemnych ładunków elektrycznych. Dlaczego tak lubimy wdychać powietrze po burzy? Bo jest bardzo ujemnie zjonizowane.

Niestety, słabo wietrzone pomieszczenia, obuwie o podeszwach z gumy bądź z tworzyw sztucznych, izolowane od ziemi łóżka i kanapy pozbawiają nas naturalnego elektrycznego kontaktu z Ziemią. Do tego dochodzi stres elektromagnetyczny z komputerów, tel. komórkowych, WiFi. To wszystko zakłóca subtelne elektryczne oddziaływania w organizmie na poziomie komórkowym. Występuje stała przewaga jonów dodatnich nad ujemnymi i wolne rodniki, patogeny mogą się swobodnie rozmnażać, pogarszając stan naszego zdrowia. Jak temu zapobiec? UZIEMNIJ SIĘ!

„Wszystkie produkty uziemiające mają wbudowaną rezystancję, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne. Nie mają połączenia z samym źródłem zasilania – styka się tylko kabel z bolcem uziemiającym w gniazdku elektrycznym.”

Naukowo udowodniono, że systematyczne uziemianie to:

 • Sprawniejszy układ odpornościowy
 • Lepsze trawienie
 • Głębszy, regeneracyjny sen
 • Szybsze gojenie się ran
 • Wyrównanie ciśnienia krwi
 • Poprawa krążenia krwi
 • Redukcja bólu głowy
 • Zwiększenie poziom energii
 • Harmonizacja rytmów biologicznych
 • Poprawa skurczy menstruacyjnych
 • Redukcja stanów zapalnych
 • Zmniejszenie stres i niepokoju
 • Niwelacja jet lag
 • Ochrona przed elektrosmogiem
Więcej faktów, ciekawostek, dowodów naukowych na połączenie się z gruntem, uziemieniem znajdziesz w książce „Jak czerpać zdrową energię z Ziemi – UZIEMIENIE”.

Z czego wykonana jest mata

Uziemiająca mata do ćwiczeń wykonana jest z miękkiego, elastycznego i przyjemnego w dotyku poliuretanu z włóknami węglowymi i elastomerem termoplastycznym. W róg maty wmontowane jest podłączenie dla kabla uziemiającego. Spód maty (w kolorze niebieskim) posiada antypoślizgowe karbowanie zapewniające odpowiednią przyczepność maty na śliskich powierzchniach.

Do czego jeszcze można wykorzystać matę

Matę do jogi można też wykorzystywać u podnóża fotelu lub krzesła, na którym oglądamy TV, komputer. Matę uziemiającą można położyć na kanapie lub w łóżku pod gołe stopy. Jeśli będzie zimno w stopy, to okryj je kocem, ale tylko z góry, nie odcinając kontaktu stóp z matą.

Świetna na tarasy i balkony

Uziemiająca mata do ćwiczeń sprawdza się także na balkonach i tarasach, których podłoże nie jest uziemione. Nawet podczas pikniku, leżeniu na izolowanym kocu warto mieć z sobą matę uziemiającą, którą uziemiamy bezpośrednio z ziemi.

„Produkty uziemiające umożliwiają uzdrawiający kontakt z ziemią w zamkniętej przestrzeni, przy niekorzystnej aurze pogodowej, w dzień i w nocy, w trakcie spania, odpoczywania i pracy. Są odpowiednie dla ludzi i zwierząt.”

Poznaj wszystkie
produkty uziemiające

Półprześcieradło
uziemiające

Półprześcieradła to ekonomiczne i efektywne rozwiązanie uziemiania się podczas snu i odpoczynku. Półprześcieradło uziemiające kładziemy na zwykłe prześcieradło. Najczęściej układa się je w poprzek łóżka w dolnej jego części.

Prześcieradło
uziemiające

Praktyczne i efektywne rozwiązanie biernego uziemiania się podczas snu i odpoczynku. Prześcieradło uziemiające wykonane z ekologicznej bawełny w kolorze delikatnego ecru (97% bawełny, 3% srebrne nici).

Koc uziemiający

Wykonany z miękkiego, puszystego materiału. Część wierzchnia to gruba, przyjemna w bawełna ze srebrnymi nićmi. Trzymając na niej dłonie, uziemiasz się. Wierzchnią stroną możesz też położyć bezpośrednio na gołe ciało. Od spodu koc ocieplony jest polarem, pokrytym aksamitnym materiałem.

Mata uziemiająca

Mata uziemiająca to doskonałe rozwiązanie do uziemiania się podczas pracy, odpoczynku, oglądania TV, masażu. Szczególnie tam, gdzie występuje elektrosmog. Maty uziemiające są idealne jako duże podkładki na blat biurka i pod biurkiem, na podłogę przy stole, fotelu, na stół do masażu, legowisko dla zwierząt.

Powłoczka uziemiająca
na poduszkę

Powłoczka uziemiająca na poduszkę to rewelacyjne rozwiązanie biernego uziemiania się podczas snu i odpoczynku. Mogą ją używać dzieci, dorośli i osoby starsze. Pozytywny wpływ uziemiania jest dla wszystkich, także dla zwierząt domowych.
Oceń czy treść była dla Ciebie przydatna