Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

SCIO THETA™

74 600,00 
Urządzenie biofeedbacku SCIO THETA™ to zaawansowany aparat diagnostyczno-zabiegowy kwantowej medycyny energetycznej. Łączy w unikatowy sposób biofeedback z biorezonansem. Bioreozonans SCIO THETA™ ma zastosowania nie tylko w przypadku ludzi, ale też pól elektromagnetycznych i morfogenetycznych, zwierząt, przyrody, wody, związków partnerskich i biznesowych, a nawet zwiększa plony rolne. SCIO THETA™ bada, uzdrawia, harmonizuje, regeneruje, likwiduje, odmładza; bezboleśnie, bezinwazyjnie; 2.400 terapii; cybernetyczny skan i terapie 10.600 energowibracji; działa także na odległość. W cenie 8 +1 dni szkoleniowych. W/w cena jest brutto (zawiera VAT 23%). PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY ☎ +48 503 169 030 ☎ +48 502 523 323 💬 biuro@rezonans-zycia.pl

SCIO PRO™

63 500,00 
Odkryj i używaj biotechnologie wykorzystywane od ponad 30 lat przez ponad 20.000 lekarzy, terapeutów i gabinetów na całym świecie. Aparat do biorezonansu SCIO PRO™ łączy w unikalny sposób biorezonans z biofeedbackiem. To zaawansowane biotechnologicznie urządzenie diagnostyczno-zabiegowe. Urządzenie biofeedbacku SCIO PRO™  operuje zaawansowanymi technikami bioelektrycznymi, które umożliwiają cybernetyczne zbadania komórki w 3D w reakcji na prawie 11.000 energowibracji (alergie, organy, patogeny, toksyny, minerały, witaminy, emocje, aura, czakry, remedia, DNA, hormony, EEG, traumy, NLP itd.). Posiada mega holistyczne oprogramowanie umożliwiające wyszukiwanie przyczyn schorzeń. Oferuje ok. 2.400 terapii podstawowych, jak i możliwość terapii biorezonansem  na każdej badanej pozycji – zapping, harmonizacja, regeneracja, odmładzanie, redukcja stresu. W cenie 8 dni szkoleniowych. W/w cena jest brutto (zawiera VAT 23%). PRZED ZAKUPEM KONIECZNY KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY ☎ +48 503 169 030 ☎ +48 502 523 323 💬 biuro@rezonans-zycia.pl

W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne i skuteczne urządzenia biofeedbacku i biorezonansu SCIO™ stworzone przez liderów medycyny komplementarnej. Ich możliwości skanujące, pre- i diagnostyczne, terapeutyczne i zabiegowe są przeogromne. Są one wykorzystywane w szerokim spektrum terapii naturalnych, bezinwazyjnych, bezbolesnych tj. infoterapii, energoterapii, homeopatii, irydologii, medycynie kwantowej, medycynie energetycznej, elektroakupunktury, neurolingwistyce itd.

Twórcy urządzeń połączyli komplementarnie staro- i nowożytną wiedzę o życiu i zdrowiu człowieka (także zwierząt, flory i fauny) z możliwościami współczesnych biotechnologii. Dzięki temu można opisać lokalizację i przyczynę dolegliwości oraz dobrać i wykonać odpowiednie terapie. SCIO™ umożliwia zbadanie indywidualnych reakcji pacjenta na wielu poziomach. Dociera w głąb komórek, zakamarki organizmu, podświadomość, gdzie inne urządzenia i badania nie sięgają.

Metoda SCIO™ polega na holistycznym spojrzeniu na dobrostan człowieka i innych organizmów żywych. System ten oferuje bezdyskusyjnie największy komplementarny pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej w zakresie redukcji stresu. To jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń pre- i diagnostyczno-teraputycznych z dostępnych na rynku biofeedbacku i biorezonansu.

Użytkownikami SCIO™ są lekarze, naturopaci, uzdrowiciele, weterynarze, trenerzy, sportowcy, kosmetolodzy, stomatolodzy, chiropraktyce, osteopaci, fizjoterapeuci, psycholodzy, nauczyciele oraz użytkownicy indywidualni. Wykorzystywane są one w klinikach, gabinetach, jak i warunkach domowych.

Proponujemy aparaty SCIO PRO™ oraz SCIO THETA™ wykorzystujące holistyczną technologię SCIO™ (ang. Scientific Consciousness Interface Operation – system operacyjny interfejsu świadomości naukowej oraz łacińskie „WIEM”). Umożliwiają one wykonanie komputerowych badań i zabiegów całego organizmu, włącznie z podświadomością.
Przy zakupie obu modeli SCIO™ otrzymasz ośmiodniowy pakiet szkoleniowy plus dziewiąty dzień egzaminacyjny, w trakcie którego poznasz zasady obsługi oferowanych przez nas urządzeń (dotyczy zarówno modeli SCIO THETA™ jak i SCIO PRO™).

W celu zapoznania się z naszymi aparatami biorezonansu i biofeedbacku SCIO™ proponujemy kilka metod ich prezentacji, w trakcie których wyjaśniamy poszczególne funkcje naszych aparatów biorezonansu i biofeedbacku:
a) pokazy grupowe off- i online (bezpłatne),
b) indywidualne pokazy (bezpłatne)
c) indywidualne badanio-prezentacje (opcja płatna)
Spotkania mogą być zorganizowane na żywo w naszej siedzibie w Piasecznie koło Warszawy lub – na życzenie Klienta – online.

Chcesz dowiedzieć się, jak działa unikatowe połączenie biorezonansu i biofeedbacku SCIO™, terapia biofeedback lub energetyczna medycyna kwantowa? Na stronach poszczególnych produktów znajdziesz podstawowe informacje dotyczące sposobu działania dostępnych aparatów.

W razie dalszych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, mailowego, osobistego.