Urządzenia SCIO (2)

Elektrody do SCIO (8)

W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne i skuteczne urządzenia biofeedbacku i biorezonansu SCIO™ stworzone przez liderów medycyny komplementarnej. Ich możliwości skanujące, pre- i diagnostyczne, terapeutyczne i zabiegowe są przeogromne. Są one wykorzystywane w szerokim spektrum terapii naturalnych, bezinwazyjnych, bezbolesnych tj. infoterapii, energoterapii, homeopatii, irydologii, medycynie kwantowej, medycynie energetycznej, elektroakupunktury, neurolingwistyce itd.

Twórcy urządzeń połączyli komplementarnie staro- i nowożytną wiedzę o życiu i zdrowiu człowieka (także zwierząt, flory i fauny) z możliwościami współczesnych biotechnologii. Dzięki temu można opisać lokalizację i przyczynę dolegliwości oraz dobrać i wykonać odpowiednie terapie. SCIO™ umożliwia zbadanie indywidualnych reakcji pacjenta na wielu poziomach. Dociera w głąb komórek, zakamarki organizmu, podświadomość, gdzie inne urządzenia i badania nie sięgają.

Metoda SCIO™ polega na holistycznym spojrzeniu na dobrostan człowieka i innych organizmów żywych. System ten oferuje bezdyskusyjnie największy komplementarny pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej w zakresie redukcji stresu. To jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń pre- i diagnostyczno-teraputycznych z dostępnych na rynku biofeedbacku i biorezonansu.

Użytkownikami SCIO™ są lekarze, naturopaci, uzdrowiciele, weterynarze, trenerzy, sportowcy, kosmetolodzy, stomatolodzy, chiropraktyce, osteopaci, fizjoterapeuci, psycholodzy, nauczyciele oraz użytkownicy indywidualni. Wykorzystywane są one w klinikach, gabinetach, jak i warunkach domowych.

Proponujemy aparaty SCIO PRO™ oraz SCIO THETA™ wykorzystujące holistyczną technologię SCIO™ (ang. Scientific Consciousness Interface Operation – system operacyjny interfejsu świadomości naukowej oraz łacińskie „WIEM”). Umożliwiają one wykonanie komputerowych badań i zabiegów całego organizmu, włącznie z podświadomością.
Przy zakupie obu modeli SCIO™ otrzymasz ośmiodniowy pakiet szkoleniowy plus dziewiąty dzień egzaminacyjny, w trakcie którego poznasz zasady obsługi oferowanych przez nas urządzeń (dotyczy zarówno modeli SCIO THETA™ jak i SCIO PRO™).

W celu zapoznania się z naszymi aparatami biorezonansu i biofeedbacku SCIO™ proponujemy kilka metod ich prezentacji, w trakcie których wyjaśniamy poszczególne funkcje naszych aparatów biorezonansu i biofeedbacku:
a) pokazy grupowe off- i online (bezpłatne),
b) indywidualne pokazy (bezpłatne)
c) indywidualne badanio-prezentacje (opcja płatna)
Spotkania mogą być zorganizowane na żywo w naszej siedzibie w Piasecznie koło Warszawy lub – na życzenie Klienta – online.

Chcesz dowiedzieć się, jak działa unikatowe połączenie biorezonansu i biofeedbacku SCIO™, terapia biofeedback lub energetyczna medycyna kwantowa? Na stronach poszczególnych produktów znajdziesz podstawowe informacje dotyczące sposobu działania dostępnych aparatów.

W razie dalszych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, mailowego, osobistego.