FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Nie – oferowane przez nas urządzenia do biorezonansu i biofeedbacku SCIO nie ograniczają się wyłącznie do grona medycznego. Na sprzęcie mogą pracować terapeuci, dietetycy, weterynarze, trenerzy, kosmetycy, sportowcy, psychologowie, rolnicy, nauczyciele, uzdrowiciele oraz osoby prywatne, które chcą zadbać o dobry stan zdrowia siebie i swoich najbliższych. Nie zmienia to faktu, że wiedza na temat medycyny energetycznej i funkcjonowania człowieka oraz zwierząt będzie w tym wypadku niewątpliwą zaletą.

Jak najbardziej. Usługi związane z działalnością paramedyczną mieszczą się w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, takich jak np.: indywidualna działalność gospodarcza, spółka cywilna, spółka z.o.o. itp.

Tak! Istnieje możliwość zakupu urządzenia przez kredyt lub leasing. Większość naszych klientów wybiera opcję leasingu. Procedury są szybsze w bankach i firmach leasingowych, z których usług korzystali już nasi klienci. Nasza firma i urządzenie SCIO jest już tam zweryfikowane, zaakceptowane i pozostają sprawy umowy pomiędzy państwem a firmą finansującą. Z reguły procedury zajmują od kilku dni do kilku tygodni.

Koszt leasingu i kredytu zależy od czasu trwania umowy, wysokości opłaty wstępnej oraz zdolności leasingo-/ czy kredytobiorcy.

Nasz firma nie pośredniczy bezpośrednio w załatwianiu formalności leasingowych. Warunki umowy, dostarczanie dokumentacji leży po państwa stronie. My wspieramy proces informacyjnie, jak też wystawiamy fakturę proforma i ostateczne dokumenty wymagane przy finalizacji transakcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką transakcją skontaktuj się z nami.

Gwarancja na samo urządzenie SCIO wynosi 2 lata od daty sprzedania. Na elektrody dołączone do urządzenia gwarancja wynosi 6 miesięcy. Na komputer niecały rok.

Tak! Urządzenie SCIO zostało zaprojektowane i wykonane tak, aby wytrzymało działanie promieniowania rentgenowskiego, używanego podczas kontroli lotniskowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa radzimy przewozić SCIO w ramach bagażu podręcznego.

SCIO zapewnia bezpieczny i nieinwazyjny sposób uzyskania dostępu do prawie 11.000 danych sklasyfikowanych jako parametry fizjologiczne i zmiany patologiczne (zakażenia, infekcje, alergie, niedobory i nadmiary elementarnych składników organizmu). Oto niektóre z nich:

 • biorytmy,
 • niedobory i nadmiary żywieniowe – witaminy, minerały, aminokwasy, kwasy tłuszczowe, enzymy, hormony,
 • obciążenie patogenów – bakterii, grzybów, wirusów i pasożytów
 • stan narządy wewnętrznych,
 • nierównowaga immunologiczna,
 • zaburzenia układu trawiennego,
 • trauma, uraz psychiczne i emocjonalne,
 • nieprawidłowości oraz zwyrodnienia układu mięśniowo-szkieletowego, nerwowego, krwionośnego itd.
 • poziom toksyczności w organizmie,
 • obciążenia alergiczne różnych substancji ,
 • odmładzanie, rewitalizacja, relaks
 • czakry, aura, biopole energetyczne człowieka,
 • stres,
 • EEG,EKG, TENS,

 

SCIO™ operuje zaawansowanymi technikami bioelektrycznymi, które umożliwiają zbadania komórki w 3D; zebranie informacji zwrotnej zaraz po badaniu i zabiegu dzięki nieustannej pętli cybernetycznej w czasie rzeczywistym (przeanalizowanie 65 milionów bitów informacji). Nad bezpieczeństwem czuwa funkcja autoalarmu, która chroni przed przedawkowaniem impulsów. Poza badaniami i zabiegami podczas których pacjent podłączony jest do urządzenia SCIO™ za pomocą 12 elektrod (na głowie, rękach i nogach + możliwość 4 dodatkowych elektrod) urządzenie to oferuje skuteczne działanie także na odległość.

scio-eductor.edu.pl/
scio-eductor.edu.pl/
scio-eductor.edu.pl/

Zaloguj

Lost your Hasło?