Certyfikowany terapeuta SCIO™

Firma Rezonans Życia zaświadcza, że Agnieszka Wiśniewska posiada certyfikat ukończenia
kursu zaawansowanej obsługi urządzenia SCIO PRO
Firma Rezonans Życia zaświadcza, że Agnieszka Wiśniewska posiada certyfikat ukończenia kursu zaawansowanej obsługi urządzenia SCIO PRO
Województwo
Wielkopolskie
  • Ostrów Wielkopolski

Agnieszka Wiśniewska

+48 504 807 721

agnieszka.wisniewska@onet.com.pl

ul. Kaliska 2/5, Ostrów Wielkopolski

www.sciobiofeedback.pl

Gabinet Agnieszka Wiśniewska

adres:
ul. Kaliska 2/5, Ostrów Wielkopolski

Technologia Biofeedbacku
w urządzeniach SCIO™

Odkryj urządzenia, z jakich korzystają już od ponad 30 lat lekarze, terapeuci oraz gabinety na całym świecie. Dzięki niezwykle skutecznej technologii SCIO™ osoba poddana diagnozie w ciągu 4 minut otrzyma, aż 11 000 wyników całkowicie bezboleśnie i nieinwazyjnie. Dodatkowo w ramach pracy z klientem, urządzenie oferuje, ponad 2400 różnych terapii.

Płynna moc zawarta w
olejach AXXA

Płynna moc zawarta w olejach AXXA

Regularne spożycie AXXA pomaga utrzymać zdrowie, witalność i skutecznie wspiera wiele terapii, np. antyrakowych, antyzapalnych, układu hormonalnego i pokarmowego. Sprawdza się również przy odchudzaniu i redukcji nadciśnienia. Produkty AXXA GLOBAL nie tylko odżywiają, ale też oczyszczają naczynia krwionośne oraz błonę komórkową.

Odkryj biorezonans w
urządzeniach WebWellness

Odkryj biorezonans w urządzeniach WebWellness

Technologia urządzeń WebWellness pozwala energetyzować ciało, wodę i żywność, likwidować pasożyty, wspierać pracę ciała i umysłu. Zdecydowanym atutem jest proste w obsłudze oprogramowanie, z możliwością ustawiania indywidualnych programów terapeutycznych. Można je używać w dzień i w nocy, w każdym miejscu i czasie.
Oceń czy treść była dla Ciebie przydatna