Jak przygotować się do badania na urządzeniu biofeedbacku i biorezonansu SCIO PRO™ i SCIO THETA™ (zwane dalej SCIO™)?

Jak przygotować się do badania na urządzeniu biofeedbacku i biorezonansu SCIO PRO™ i SCIO THETA™  (zwane dalej SCIO™)?

Aparaty do biofeedbacku i biorezonansu SCIO™ pracują na prądach o niskiej częstotliwości nie przekraczającej 5V. Dzięki temu badania i zabiegi na urządzeniach SCIO™ są bezbolesne i nieinwazyjne.
Na czoło i kończyny zakładane są elektrody, poprzez które badane są parametry elektryczne takie jak wolty, ampery i opór elektryczny. Każda z tych jednostek elektrycznych ma odniesienie do parametrów fizjologicznych, dzięki czemu można analizować bieżącą kondycję organizmu.
Po założeniu elektrod, badanie SCIO™ prowadzone jest elektronicznie, co gwarantuje jego bardzo wysoką dokładność. W wielu innych urządzeniach biorezonansu technika pomiarowa oparta jest na przykładaniu sondy mierniczej, gdzie prędkość i moc, z jaką przykładana jest sonda przez terapeutę, decyduje o wyniku badania. Oznacza to możliwość dużego ryzyka błędu ludzkiego w prowadzonych pomiarach. Również używanie metalowych elektrod trzymanych w rękach niesie za sobą ryzyko błędu pomiarowego wynikającego z zmieniających się wyników elektrycznych pod wpływem mocy ściskania i wilgotności dłoni badanego.
W aparacie SCIO™ rola terapeuty w zakresie wykonania pomiarów badania kończy się po założeniu elektrod. Od tego momentu wszelkie pomiary dokonywane są z precyzją elektroniczną, na którą nie ma wpływu bieżący stan psychofizyczny lekarza czy terapeuty SCIO™. Ryzyko błędu pomiarowego jest zredukowane praktycznie do zera.
Dodatkowo, urządzenia do biofeedbacku i biorezonansu SCIO™ posiadają zaawansowane, holistyczne oprogramowanie, w które wgrane są bardzo dokładne energowibracje danej pozycji. Każda z nich została wielokrotnie przetestowana i ostatecznie określona z dokładnością 10.000 razy większą jak nanowolt czy nanoamper! To pozwala na bardzo dokładny odczyt, który ma znaczący wpływ na dotarcie do rzeczywistych wniosków. SCIO™ jest światowym liderem w badaniu i używaniu tak dokładnych energowibracji.
W trakcie badania zostanie przetestowanych prawie 11.000 pozycji sklasyfikowanych jako parametry fizjologiczne i zmiany patologiczne takie jak m.in.: zakażenia, infekcje, alergie, borelioza, candida, wirusy, pasożyty, bakterie, minerały, witaminy, toksyny, emocje, fale mózgowe, hormony, krew, traumy, remedia i leki homeopatyczne oraz wiele innych czynników mających wpływ na zdrowie i dobrostan człowieka i zwierząt.

Wskazówki dla jak najdokładniejszego wyniku testu w dniu badania na aparacie biorezonansu SCIO:
1. Wyspać się.
2. Nie pić alkoholu.
3. Nie pić czy spożywać produktów kofeinowych i ostrych przypraw na min. 3 godziny przed badaniem.
4. Nie jeść produktów cytrusowych, nie żuć gumy.
5. O ile to możliwe nie przyjmować w dniu pomiaru diuretyków.
6. Bezpośrednio przed badaniem nie jeść czekolady i słodyczy.
7. Nie przemęczać się, nie stosować intensywnych ćwiczeń fizycznych.
8. Wypić optymalną dla Ciebie dawkę wody.
9. Ostatni posiłek spożyć na 2 godziny przed badaniem. Jeśli nie ma takiej możliwości, to spożyć lekki posiłek.

Jak się ubrać na badanie biofeedbacku i biorezonansu SCIO:
1. Tak, aby założyć elektrody na gołą skórę nad kostkami nóg, nadgarstkami i na czole.
2. Ubranie wygodne, i na tyle ciepłe, aby spokojnie spędzić około 2 godzin na siedząco czy leżąco.
3. Ograniczyć ilość biżuterii, którą i tak należy zdjąć przed badaniem.
4. Jeżeli chcesz skorzystać z analizy zdjęcia twarzy, to nie stosować żadnego makijażu w dniu badania. Urządzenie wykorzystuje patofizjonomikę również w zabiegach, więc warto aby zdjęcie odzwierciedlało aktualny wygląd. Dzięki temu, po serii zabiegów będzie można porównać wygląd twarzy.

O co jeszcze powinieneś zadbać przed badaniem na urządzeniu biofeedbacku i biorezonansu SCIO™:
1. Unikać dużego wysiłku, pracy, stresu na 2 dni przed badaniem.
2. Dobrze się nawodnić, pijąc ok. 1,5L wody i soków naturalnych na dwa dni przed badaniem (dla osoby dorosłej i ważącej ok. 70 kg.).
3. Nie używać lub maksymalnie ograniczyć spożywanie napoi i suplementów kofeinowych (kawa, czarna mocna herbata, napoje energetyzujące, suplementy kofeinowe).
4. Nie spożywać alkoholu na 2 dni przed badaniem. Bezwzględnie nie spożywać alkoholu w dniu badania.
5. Odstawić suplementy diety na 2 tygodnie przed badaniem.

Powyższe instrukcje pozwolą na szybszą i dokładniejsza analizę. Jeżeli nie będziesz mógł spełnić powyższych warunków, to nie jest to przeszkodą do wzięcia udziału w badaniu. W trakcie wywiadu przekażesz terapeucie SCIO™ informacje z tym związane.

Przeciwskazania do badań i zabiegów na urządzeniach biofeedbacku i biorezonansu SCIO™:
1. Rozrusznik serca.
2. Epilepsja.
3. Ciąża.

Jak wspominaliśmy badanie aparatem biorezonansem SCIO™ jest bezinwazyjne i bezbolesne. To duża zaleta, bo nie trzeba tu pobierać krwi, robić zastrzykowych badań itd. Zapewnia to duży komfort badania i zabiegów.
Dzięki badaniu na urządzeniu SCIO™ otrzymasz wiele informacji, które pomogą Tobie zrozumieć przyczyny schorzeń i dolegliwości oraz określić plan terapeutyczny. Dodatkowo będziesz miał możliwość wykonywania zabiegów SCIO™, które pomogą Ci w zredukowaniu stresu chorobowego. Badanie SCIO™ to wstęp do pracy terapeutycznej na wielu poziomach – fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Będziesz wiedział co robić, gdzie skierować główny wysiłek i uwagę. Powodzenia 

Zaloguj

Lost your Hasło?