Urządzenie biofeedbacku i biorezonansu SCIO™ – Medycyna przyszłości w teraźniejszości

Urządzenie biofeedbacku i biorezonansu SCIO™  – Medycyna przyszłości w teraźniejszości

Urządzenie biofeedbacku i biorezonansu SCIO™ – Medycyna przyszłości w teraźniejszości

BIOFFEDBACK I BIOREZONAS SCIO™
SUPER NOWOCZESNE KOMPUTEROWE ZABIEGI I BADANIE CIAŁA
MEDYCYNA ENERGETYCZNA XXI WIEKU

SCIO™ – MEDYCYNA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUŻ TERAZ

Komputerowe zabiegi i badania ciała supernowoczesną metodą SCIO™ (po łacinie znaczy WIEM) oparte są na najnowszych osiągnięciach biologii kwantowej, dzięki czemu można opisać lokalizację i przyczynę złego stanu zdrowia, wskazać optymalną terapię oraz zrobić odpowiednie zabiegi. SCIO™ umożliwia zbadanie indywidualnych reakcji pacjenta na wielu poziomach. Dociera w głąb komórek, zakamarków organizmu, podświadomości, gdzie inne urządzenia i badania medyczne nie sięgają.

Koncepcja SCIO™ powstała m.in. w NASA do uzdrawiania astronautów w kosmosie.

Fizyka kwantowa daje nam dziś dowody na to, że jesteśmy formą energii. Zakłócenia przepływów energii w organizmie mogą uruchomić procesy choroby. Zakłócenia te mogą być mierzone i wykrywane przy pomocy technologicznie zaawansowanych instrumentów.

SCIO™ to prekursor i lider profesjonalnego biofeedbacku

Jak twierdzi producent: „SCIO oferuje bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. SCIO to najbardziej zaawansowane urządzenie dostępne na rynku…”

SCIO (ang. The Scientific Consciousness Interface Operations System; po łacinie SCIO to WIEDZIEĆ) jest automatycznym, sterowanym przez komputer, nieinwazyjnym, aktywnym urządzeniem terapeutycznym. Koordynuje on złożony program biofeedbacku elektro-modalnego z oprogramowaniem komputerowym, aby zbierać bioenergetyczne informacje na temat pacjenta czy też badanego obiektu, przestrzeni, sytuacji. Jest to system zarządzania stresem, który określa reakcje elektrofizjologiczne. Informacje są zbierane przy użyciu elektrod podłączonych do głowy oraz kończyn, co daje dokładny i precyzyjny obraz ogólnego stanu klienta. Zebrane dane są katalogowane, tabelaryzowane i dopasowane do danego człowieka (zwierzęcia, pola, przestrzeni, sytuacji) i wyszczególnione przez SCIO w kolejności, począwszy od najwyższego stopnia reakcji. SCIO łączy pola biorezonansu i biofeedbacku w celu analizy ciała i podświadomości pacjenta oraz jego równoważenia energetycznego.

W chwili obecnej pracuje na SCIO prawie 20 tys. lekarzy i terapeutów na całym świecie, a drugie tyle jest używane rodzinnie.

SCIO wykonuje miedzy innymi zabiegi takie jak:
• diagnozuje i redukuje stres w organizmie,
• redukuje ból i napięcia psychofizyczne,
• równoważy energie w meridianach i czakramach,
• stymuluje punkty akupunktury tzn. wykonuje akupunkturę bez igieł,
• wykorzystuje terapię Rifa, Hamera i wiele innych,
• pracuje z falami mózgowymi m.in. Theta, Alfa,
• stosuje terapię czaszkowo-krzyżową,
• balansuje kręgi rdzenia krzyżowego, pracę mięśni, cyrkulację krwi, hormony itd.,
• wykonuje zapning (usuwanie) pasożytów i innych mikrobów, patogenów, grzybów,
• stymuluje ogólny detoks organizmu,
• pracuje nad zmniejszeniem stresu, równoważeniem psycho-emocjonalnym,
• balansuje aurę, czakry, energetykę człowieka,
• oczyszcza krew, przeprowadza badania żywej kropli krwi,
• nieinwazyjnie koryguje i uzdrawia wzrok,
• zawiera cały pakiet zabiegów kosmetycznych, odmładzających, odchudzających,
• stosuje odczulanie alergiczne,
• posiada specjalne programy dla sportowców wzmagające wydolność, muskulaturę, odruchy, leczące kontuzje,
• umożliwia wiele innych zabiegów opartych na medycynie naturalnej, homeopatii, medycynie chińskiej itd.,
• łącznie oferuje około 2400 terapii.

Jesteśmy dystrybutorem SCIO™ w Polsce. Jesteś zainteresowany – napisz (biuro@scio-eductor.edu.pl), zadzwoń (503 169 030) lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

Przycisk z formularzem kontaktowym

Z dobrodziejstw SCIO™ może skorzystać każdy, kto chce dbać o dobre samopoczucie oraz leczyć siebie i swoją rodzinę, zwierzęta, uprawy, przestrzenie, wodę, związki partnerskie i biznesowe naturalną medycyną energetyczną XXI wieku wykorzystującą aktualną wiedzę medyczną, kwantową oraz doświadczenia ludzkości zebrane przez ostatnich kilku tysięcy lat.

Biofedback i biorezonans SCIO™ to urządzenie dla:
• lekarzy, stomatologów, personelu medycznego,
• salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej,
• terapeutów, psychologów,
• uzdrowicieli, homeopatów, naturoterapeutów,
• rolników, leśników, ogrodników,
• weterynarzy,
• sportowców, trenerów sportowych,
• uczniów, studentów – superlearning,
• całej rodziny – Home Using Panel (bardzo prosta obsługa),
• osób zestresowanych, przemęczonych, potrzebujących błyskawicznego relaksu i regeneracji sił życiowych,

Aktualna wersja SCIO™ oparta jest na urządzeniu biofeedback, które opracowane zostało przez m.in. Prof. Williama Nelson’a z USA w latach 80-tych ubiegłego wieku, po dwudziestu latach badań na polu medycyny energetycznej i biorezonansu m.in. na rzecz NASA. Urządzenie jest udoskonalane, a program aktualizowany i poszerzany. Cały czas prowadzone są intensywne badania naukowe na zasadzie walidacji i weryfikacji. Połączenie tych aspektów zapewnia sprzęt i oprogramowanie najwyższej jakości.

SPECJALNA KWANTOWA FUNKCJA QXSUBSPACE
UMOŻLIWIA DIAGNOZOWANIE I ZABIEGI NA ODLEGŁOŚĆ

Urządzenie SCIO wykorzystuje przezskórny, woltoamperyczny, wywołany potencjał technologii biofeedbacku, które składa się zarówno z oprogramowania jak i sprzętu. SCIO składa się z cyfrowej skrzynki interfejsowej, która podłączona jest do komputera oraz elektrod połączonych z nadgarstkami, kostkami nóg i 8 elektrodami na czole osoby skanowanej (co daje 12 przezskórnych punktów, gdzie impregnowane węglem, gumowe i skórzane elektrody mają kontakt z ciałem).

SCIO™ mierzy elektryczność ciała w 12 punktach, aby uzyskać geograficzne wielkości EEG, EMG, ECG i GSR. Może on uzyskać ogólne miary profilu stabilności ładunków jak również indeks reakcji TVEP. Profile niewłaściwe (odbiegające od normy) mogą zostać skorygowane poprzez użycie stymulacji mikroprądami. Oprogramowanie jest ukierunkowane na skupienie się na elektryczności ciała pacjenta, aby zredukować elektro-stres i dostarczyć informacji odnośnie stylu życia – wszystko po to, by wspierać zdrowie i edukować pacjenta co do właściwych wyborów promujących zdrowe życie.

SCIO™ jest wskazany do użycia jako Uniwersalny System Biofeedbacku Elektrofizjologicznego. System ten składa się z poniżej wymienionych ośmiu uniwersalnych punktów:

1. Kwestionariusz dotyczący redukcji stresu i ograniczenia wpływu czynników stresujących;
2. EEG Podstawowy (elektroencefalogram mierzący volty i ampery) – biofeedback do redukcji stresu fal mózgowych;
3. EKG trójstykowe (electrocardiogram mierzący ampery) – podstawowa znajomość pracy serca oraz biofeedbacku do redukcji stresu;
4. EMG (elektromiografia mierząca wolty i ampery) – biofeedback do podstawowej reedukacji mięśni;
5. GSR TVEP (GSR odruch skórno-galwaniczny oraz TVEP wywołany przezskórny potencjał woltametryczny) – biofeedback do reaktywności elektrofizjologicznej;

Do pomiaru GSR – odruchu skórno-galwanicznego, biofeedback wymaga woltametrycznej stymulacji mikroprądem, dlatego też mikroprąd posiada następujące funkcje uzupełniające:

6. Nieinwazyjną stymulację nerwów mikroprądem (MENS / Microcurrent Electrical Nerve Stimulation); w celu redukcji bólu w cyklu biofeedbacku cybernetycznego;
7. Leczenie urazów lub gojenie się ran oraz elektroosmoza w cyklu biofeedbacku;
8. Globalna stabilność ładunków woltametrycznych (nawodnienie, utlenienie, równowaga protonowa) w cyklu biofeedbacku.

Wszystkie z wyżej wymienionych funkcji łączą się ze sobą i tworzą Uniwersalny Elektrofizjologiczny System Biofeedback’u dla następujących procedur leczniczych:

A. Wykrywanie i redukcja stresu.
B. Leczenie kontuzji i osłabienia mięśni, dystonii, napięcia mięśniowego i/lub przykurczy mięśni przy użyciu reedukacji mięśniowej.
C. Redukcja bólu (przy użyciu MENS – nieinwazyjnej stymulacji nerwów mikroprądem).
D. Leczenie urazów i/lub gojenie ran.

Mierzenie i rektyfikacja następujących warunków: stabilność ładunku, którym jest wartość EEG (pomiar napięcia w woltach i natężenia w amperach w miarę upływu czasu), rezystancja skóry (impedancja nawodnienia rezystancji przezskórnej) oraz potencjał Redox (zmiany elektrofizjologiczne podczas oddychania). Całościowo są to pomiary oznaczane skrótem VARHOPE (napięcie w V-voltach i natężenie w A-amperach, R-rezystancja/Resistance, H-nawodnienie/Hydration, O-utlenienie/Oxydation, P-protonowe ciśnienie/Proton Pressure i E-elektronowe ciśnienie/Electron Pressure )

Aparat biorezonansu SCIO™ zostało zaprojektowane z myślą o wykrywaniu i redukcji stresu.

Stres może wywodzić się z wielu źródeł, a system ten wykorzystuje wiele terapii multimedialnych, aby obniżyć poziom stresu. Urządzenie mierzy również reaktywność elektrofizjologiczną, która także obrazuje poziom stresu u klienta. System został skalibrowany tak, aby mierzyć subtelne i trudne do wychwycenia reakcje elektryczne na grupę biologicznych i medycznych czynników stresujących. Czułość urządzenia została ustawiona na tyle wysoko, aby mogło ono zarejestrować najwcześniejsze oznaki odczucia niepokoju. Z powodów wymienionych powyżej, rezultaty badania mogą być niezrozumiałe dla klienta. Odczyty powinny być oceniane przez osoby wyszkolone w zakresie biofeedbacku.

Wyłącznym dystrybutorem SCIO™ w Polsce jest:

„REZONANS ŻYCIA” Sp. z o.o.
ul. Mariana Hemara 2 05-500 Piaseczno
Tel. +48 503 169 030 , 502 523 323
E-mail: biuro@rezonans-zycia.pl, www.scio-eductor.edu.pl

Zaloguj

Lost your Hasło?